YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

Yozgat Bozok Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

İngilizce Kursu Sınıf Listeleri

Sınıf Belirleme Sınavına katılan kursiyerlerimizin sonuçlarına göre oluşmuş sınıf listeleri aşağıda belirtilmiştir. 14 Ekim Pazar günü programlarına bakarak derse gelebilirler.

ÖNEMLİ NOT : YARIN Kİ DERSLERİMİZ SINAVIMIZI YAPTIĞIMIZ ZEMİN KAT AMFİ 2 DE YAPILACAKTIR.

Listede (*) ile gösterilen öğrenciler kurs koordinatörümüz Öğr. Gör. Mustafa KOÇAK ile aşağıda belirtilen telefon numarasından görüşüp seviye/sınıfını bildirebilir ya da muhtemel seviyelerinde belirtilen grubun ders saatinde sınıfta bulunarak, ders gününde seviye sınıfı için karar verebilir.

KURS PROGRAMI:

TEMEL SEVİYE GRUBU CUMARTESİ PAZAR
A2 10:30 - 13:30 13:30 - 16:30
     
ORTA SEVİYE GRUBU CUMARTESİ PAZAR
B2 13:30 - 16:30 10:30 - 13:30

 

Bilgi İçin : Öğr. Gör. Mustafa KOÇAK : 0 507 619 66 78 

  Adı Soyadı Seviye
1 ÇİĞDEM ÇAKMAK *
2 ENES ŞEN    *
3 HAKAN ÖZANAÇ  *
4 MEHMET BAŞER        *
5 ÖMER FARUK SEVİ *
6 SULTAN KURT   *
7 ŞURA SAYGIN    *
8 AHMET BURAK AYDIN A2
9 AHMET CAN TOSUN A2
10 AHMET ÇAĞAN BAYIR A2
11 ALEYNA OFLUOĞLU A2
12 AYKUT AYDIN    A2
13 AYŞENUR DÖNER A2
14 AYŞENUR MÜRÜVVET DELİCE A2
15 BERİVAN TEZEL  A2
16 BUSE AYHAN A2
17 BÜŞRA SARAÇOĞLU A2
18 DERYA YÜCEL  A2
19 EZGİNUR İBLİKÇİ A2
20 FURKAN DOĞAN A2
21 KEREM TÜFEK    A2
22 M. ALPASLAN YILMAZ A2
23 MEHMET ÜÇAR    A2
24 MELEK YILMAZ         A2
25 REYHAN URHAN    A2
26 SAMET CAN KAYA  A2
27 SELVER BERK   A2
28 SEMİH DEVECİ        A2
29 SERKAN CERİT   A2
30 UYGUR CAN GÖRGEL A2
31 ABDULHADİ SİVRİ    A2
32 ABDULSAMET KÖKSOY B2
33 AHMET BATUHAN ALKAN B2
34 DAVUT KÜRŞAD DUMAN  B2
35 ERHAN GÖR  B2
36 FATMA KOCAOĞLAN B2
37 FEYZA YILMAZ    B2
38 GÜLBAHAR YILDIZ B2
39 İREMNUR AVCI   B2
40 İSA ASLAN  B2
41 MAHMUT SARIBUDAK   B2
42 MAHMUT SAVRAN   B2
43 MUHSİN AKYOL   B2
44 NAGİHAN YILMAZER   B2
45 NECATİ ÇAĞRI TURAN B2
46 NİZAMETTİN SAMED ÖZER B2
47 RABİA KÜRTÜLOĞLU  B2
48 SUNAY YILDIRIM B2
49 EMİNE ŞENAY  EROL  B2
50 TUĞBA ERGİN  B2
51 TUĞBA GÜRAN     B2
52 UĞUR SALAN B2
53 YUSUF CAN KILINÇ B2
54 İLKNUR ERDAL    B2
55 RAMAZAN KÖSEMCE  B2
56 ABDULKADİR ABACI B2
57 GAMZE YAŞAR    B2
58 MELİKE KURTUL  B2
59 RAMAZAN YILMAZ  B2